Співпраця регіональних організацій МСБ
Почалась підготовка до Одеського Форуму. Друге питання його порядку денного - «Що буде після Форуму?» В цій секції мова буде йти про те, як організувати співпрацю регіональних організацій між форумами.
Пропоную тут обговорити це питання. Сподіваюсь ми вийдемо на конкретні пропозиції для Форуму. Або, принаймні, окреслимо варіанти.
Олександр Пліва Sun 30 Jun 2019 4:16PM
Бачу проходить бурхливе обговорення... Хотілося б розуміти який поточний стан підготовки проекту резолюції
Eduard Kurganskyi Mon 1 Jul 2019 7:21AM
А якщо ми просто скопіюємо Сумську резолюцію? Щось суттєво змінилось з того часу як ми її прийняли? Або візьмемо перші ТОП-9 пріорітетів. Це ж узгодежена позиція багатьох бізнес асоціацій...
Поки що залишаюсь зі своєю позицією:
Не варто втрачати час на тексти, щодо яких нема розуміння як це буде втілено в життя.
Отже я б розглядав такі варіанти:
- організації самостійно готуют розділи до резолюції і вказують себе як координатора ініціатив (ми цей варіант просто не встигнемо реалізувати)
- організатор ВПАП самі напишуть резолюцію і візмуть на себе відповідальність за її втілення (власне відповідальність за втілення попередньої резолюції взяла на себе Сумська коаліція)
- заявити про підтримку ТОП-9 вимог як спільного напрацювання бізнес-асоціацій (там достатньо якісні напрацювання)
- вважати що для конференції (обміну напрацюваннями) не обов'язково мати резолюцію (спільну позицію)
- в резолюції змінити акценти від "вимог бізнесу до влади" на "запрошуємо бізнес-асоціації до діалогу щодо можливостей консолідації позицій" (ТОП-9 і зустрічі з президентом за квотами показали актуальність цього питання)
Олександр Пліва Mon 1 Jul 2019 7:36AM
Просто копіювати точно не варто, бо ситуація таки суттєво змінилась і це треба врахувати.
Eduard Kurganskyi Mon 1 Jul 2019 7:41AM
вибач, виправив свій допис вище
Eduard Kurganskyi Mon 1 Jul 2019 7:47AM
Зовнішня ситуація змінилась - інший президент, за місяць буде інший парламент. Чи змінились вимоги МСБ? Адже резолюція фіксує саме вимоги...
Олександр Пліва Mon 1 Jul 2019 7:53AM
З огляду на зміну ситуації вимоги теж можуть змінюватись, особливо з урахуванням низької ефективності реалізації попередніх. Щодо запропонованих варіантів: 1) перший варіант треба просто запропонувати, а реалізовувати будуть організації; 2) реалізація - спільна кропітка робота, тому одна організація не може відповідати за все, що в резолюцію вносять інші; 3) тоді це взагалі "дискусійний клуб".
emeldesh Mon 1 Jul 2019 7:08PM
Во первых я не хотел бы заболтать идею объединения. Это необходимо.
Во-Вторых предлагаю искать способы,варианты для рассмотрения. Я за региональные объединения.
В- третьих ТОП-9 может быть подано от нашего общего представительского органна.
В-четвёртых Многие не вступают в УРБ опасаясь потерять свою идентичность, наше объединение должно нивелировать эти страхи.
Eduard Kurganskyi · Fri 28 Jun 2019 3:53AM
Зазвичай підсумком Форума є резолюція. І дискусія точиться навколо того, що саме війде до неї. Рішення, яке приймають організатори, - внести до резолюції якмога більше пропозицій аби догодити найбільшій кількості долучених.
Зрозуміло, що це хибний шлях. Замість узгодження пріорітетів ми узгоджуємо формулювання… Та навіть якщо ми узгодимо пріорітети, хто буде їх втілювати в життя?
Під час Скайп-конференції щодо форуму були такі пропозиції:
- в резолюцію додавати тільки ті пункти, які пропонує конкретна організація або ініціативна група; в самому пункті резолюції вказувати контакти групи - вона бере на себе відповідальність за втілення цього пункту в життя
- вважати що організація ВПАП, яка є організатором Одеського Форуму, представляє інтереси спільноти що збереться 12 липня в частині реалізації резолюції; тобто учасники Форуму делегують ВПАП контроль за виконанням резолюції.
Мабуть це не всі можливі рішення питання дієздатності спільноти. Можливо варто не вибирати один з них, а поєднувати їх. Та до Форуму ми маємо узгодити - що ми далі будемо робити з резолюцією.